На головну

ЕКОЛОГІЧНІ СТЕЖКИ

мандрівки вихідного дня

НОВИНИ

Міський огляд-конкурс екологічни...Субота, 15 березня 2014

13 березня у приміщенні Будинку культури м.Яремче при співпраці з Центром позашкільної роботи з...

Семінар-тренінг «Менеджмент прир...П'ятниця, 14 березня 2014

12-13 березня в приміщенні екотуристичного візит-центру Карпатського НПП відбувся...

Увага! Акція «Першоцвіт –2014»П'ятниця, 14 березня 2014

Українські екологи закликають не купувати весняні першоцвіти, що дозволить значно скоротити...

Prev Next

Міський огляд-конкурс екологічних агітбр…

Міський огляд-конкурс екологічних агітбригад

13 березня у приміщенні Будинку культури м.Яремче при співпраці з Центром позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом працівники Карпатського НПП провели міський огляд-конкурс екологічних агітбригад серед шкіл Яремчанського МВО, тема...

Семінар-тренінг «Менеджмент природних ос…

Семінар-тренінг «Менеджмент природних оселищ і міграційних коридорів ведмедя бурого».

12-13 березня в приміщенні екотуристичного візит-центру Карпатського НПП відбувся семінар-тренінг «Менеджмент природних оселищ і міграційних коридорів ведмедя бурого». Даний захід проводився в рамках проекту «Відкриті кордони для ведмедя в Українських...

Увага! Акція «Першоцвіт –2014»

Увага! Акція «Першоцвіт –2014»

Українські екологи закликають не купувати весняні першоцвіти, що дозволить значно скоротити попит, адже практично всі весняні лісові квіти в Україні опинилися на межі зникнення. З метою збереження унікальної ранньовесняної флори в...

ТЕРИТОРІАЛЬНІ ВІДДІЛЕННЯ КАРПАТСЬКОГО НПП

Чорногірський хребетЧорногірський хребет

Загальна площа Карпатського НПП складає 51570.80 тис. га яка складається із земель лісового фонду постійного користування 38340.46 га та земель інших землекористувачів 13230.33 га які входять до складу парку і на яких здійснюється традиційна господарська діяльність з додержанням загальних вимог щодо охорони навколишнього природного середовища. 

Територіальна структура Карпатського НПП включає 12 природоохоронних науково-дослідних відділеннь (ПОНДВ): 

Зонування території Карпатського НППЗонування території Карпатського НПП

Яремчанське природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в північній частині парку на лівому березі р.Прут в околицях м.Яремче. Площа 3075 га.

Детальніше>> 

Ямнянське природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в північній частині парку на правому та лівому берегах р.Прут в околицях м. Яремче та с.Микуличин. Площа 2772 га.

Детальніше>> 

Підліснівське природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в північно-східній частині парку на берегах р.Прут та її правої притоки – р.Прутець Чимигівський в околицях с. Микуличин. Площа 3078 га.

Детальніше>> 

Женецьке природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в північно-західній частині парку на лівому березі р.Прут в околицях с.Татарів та с.Поляниця. Площа 4017 га.

Детальніше>> 

Татарівське природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в північно-східній частині парку на берегах р. Прут в околицях с. Татарів та смт. Ворохта. Площа 3270 га.

Детальніше>> 

Яблуницьке природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в північно-західній частині парку на лівому березі р. Прут в околицях с. Яблуниця, с. Татарів, та с. Поляниця. Площа 2575 га.

Детальніше>>

Ворохтянське природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в південно-західній частині парку на берегах р. Прут в околицях смт. Ворохта. Площа 4401 га.

Детальніше>> 

Вороненківське природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в центральній частині парку на лівому березі р. Прут в околицях смт. Ворохта та с. Яблуниця. Площа 2623 га.

Детальніше>> 

Говерлянське природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в південно-західній частині парку у верхів’ях р. Прут в околицях смт. Ворохта. Площа 5570 га.

Детальніше>> 

Бистрецьке природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в південній частині парку на правому березі р. Бистрець в околицях с. Бистрець та с. Дземброня Верховинського району. Площа 2564 га.

Детальніше>> 

Чорногірське природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в південній частині парку на лівому березі р. Чорний Черемош в околицях с. Шибени та с. Зелене Верховинського району. Площа 2328 га.

Детальніше>> 

Високогірне природоохоронне науково-дослідне відділення розташоване в південній частині парку на берегах р. Погорілець (ліва притока р. Чорний Черемош) в околицях с. Шибени Верховинського району. Площа 2049 га.

Детальніше>> 

Науково-дослідний розсадник "Підліснів" науково-дослідний підрозділ Карпатського НПП і основну увагу приділяє розширенню асортименту порід для озеленення та благоустрою, природоохоронній та природодослідній роботі, зокрема, по збереженню цінного генетичного фонду корінних лісо утворюючих порід Карпат.

Детальніше>>

ПУБЛІКАЦІЇ

КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРКСереда, 27 червня 2012

Туристичний довідник-брошура про Карпатський Національний Природний Парк, яка розповідає про цілі і завдання національного парку, його природні багатства, туризм та відпочинок.

ГУЦУЛЬСЬКИХ ХРАМІВ НЕЗЕМНА КРАСАСереда, 27 червня 2012

Брошура відкриє вам красу дерев’яних храмів та інших визначних духовних пам’яток, які приваблюють своєю автентикою та молитовним духом. Все це – витвір людських рук, де воєдино сплелися традиція,...

КОНТАКТИ

Карпатський національний природний парк
вул. В. Стуса, 6, м. Яремче,
Івано-Франківська обл., Україна 78500

тел/факс: +380 /3434/ 2-27-31
факс : +380 /3434/ 2-28-17
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

cnnp.if.ua

All Rights Reserved | 2012